zawody wędkarskie

2 lipca na zbiorniku „OKOŃ” w Gumnisku odbyły się zawody wędkarskie.

piknik miniaturka

1 lipca oficjalnie rozpoczęliśmy wakacje w gminie Sokolniki.

IMGW LOGO

W związku z utrzymującymi się oraz prognozowanymi także na kolejne dni przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy upałami 2/3 stopnia, tj. temperaturą maksymalną powyżej 34o C, proszę o zachowanie zasad funkcjonowania, w szczególności uwzględniając poniższe informacje:

GOPS Logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje o najbliższym terminie wydawania żywności - 11 do 13 lipca 2022 r. od godziny 8:30 do 15:00

UKS Piłkarz Sokolniki

W dniu 22 czerwca na orliku w Łubnicach chłopcy z UKS Pilkarz SOKOLNIKI wywalczyli mistrzostwo Powiatu Wieluńskiego LZS Wieluń w roczniu 2011.To drugi tytuł mistrzowski w tym sezonie.

Logo LGD

LGD Wieruszów zaprasza do do wyrażenia opinii na temat warunków życia w naszej gminie.

Ankieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie temu, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju do potrzeb mieszkańców i regionu.

 

herb gminy Sokolniki

Dobiega końca kolejny rok szkolny, rok wytężonej nauki i pracy, pełen wyzwań i realizacji zamierzonych celów.

Gmina Sokolniki Czyta Dzieciom

Ogólnopolska akcja Cała Polska Czyta Dzieciom na trwale wpisała się już w kalendarz czerwcowych działań Biblioteki Publicznej Gminy Sokolniki. Staramy się, aby każdego roku forma spotkań najmłodszych czytelników z książką była inna. Tegoroczna edycja oparta była na książkach o zwierzętach. Na podstawie czytanych historii rozmawialiśmy z młodymi czytelnikami o otaczającej nas przyrodzie i naszym stosunku do zwierząt.

UKS Piłkarz Sokolniki

W dniu 15 czerwca 2022 roku na boisku w Skomlinie odbył się szósty turniej piłki nożnej chłopców ligi powiatowej pod patronatem LZS Wieluń z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki w roczniku 2009 i młodsi. Nasz klub zakończył rozgrywki na 1 miejscu.

UKS Piłkarz Sokolniki

W dniu 14 czerwca 2022 roku na boisku w Skomlinie odbył się szósty turniej piłki nożnej chłopców ligi powiatowej pod patronatem LZS Wieluń z udziałem UKS Piłkarz Sokolniki w roczniku 2007 i młodsi. Nasz klub zakończył rozgrywki na 1 miejscu.